{
  "success": true,
  "format": "json",
  "data": {
    "teams": [
      {
        "id": "89351a84-54a8-4498-8ee5-95a2e414c769",
        "name": "Vasco da Gama",
        "slug": "vasco-da-gama",
        "league": "Série A",
        "country": "Brazil",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 10,
        "wins": 3,
        "draws": 3,
        "losses": 4,
        "goals_for": 12,
        "goals_against": 9,
        "xg_for": 21.77,
        "xg_against": 26.43,
        "clean_sheets": 4,
        "failed_to_score": 4,
        "home_win_rate": 33.3,
        "away_win_rate": 25,
        "over_25_rate": 40,
        "btts_rate": 40,
        "current_form": "LWDLWLDDWL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:23.024333+00:00",
        "updated_at": "2026-05-06T15:08:21.683095+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Vasco da Gama spelar i Série A i Brazil.",
          "Vasco da Gama har vunnit 3 av 10 matcher denna säsong (30% vinstprocent).",
          "Vasco da Gama gör i snitt 1.2 mål per match och släpper in 0.9.",
          "Vasco da Gama har 33% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Vasco da Gama har 25% vinstprocent på bortaplan.",
          "Vasco da Gamas senaste form: LWDLW.",
          "Vasco da Gama har hållit nollan i 4 matcher.",
          "40% av Vasco da Gamas matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 40% av Vasco da Gamas matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "633d6c0c-0645-4b89-a87d-8e4deb32be35",
        "name": "Deportivo Recoleta",
        "slug": "deportivo-recoleta",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 10,
        "wins": 4,
        "draws": 3,
        "losses": 3,
        "goals_for": 16,
        "goals_against": 10,
        "xg_for": 26.66,
        "xg_against": 31.4,
        "clean_sheets": 3,
        "failed_to_score": 2,
        "home_win_rate": 66.7,
        "away_win_rate": 0,
        "over_25_rate": 50,
        "btts_rate": 60,
        "current_form": "WLWDLDWLDW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:26.02998+00:00",
        "updated_at": "2026-05-06T15:08:05.035355+00:00",
        "api_sports_id": 10476,
        "semanticFacts": [
          "Deportivo Recoleta spelar i International i Unknown.",
          "Deportivo Recoleta har vunnit 4 av 10 matcher denna säsong (40% vinstprocent).",
          "Deportivo Recoleta gör i snitt 1.6 mål per match och släpper in 1.0.",
          "Deportivo Recoleta har 67% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Deportivo Recoleta har 0% vinstprocent på bortaplan.",
          "Deportivo Recoletas senaste form: WLWDL.",
          "Deportivo Recoleta har hållit nollan i 3 matcher.",
          "50% av Deportivo Recoletas matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 60% av Deportivo Recoletas matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "2c2faf6d-13c0-444d-b098-671c4546a8c3",
        "name": "Gillingham FC",
        "slug": "gillingham-fc",
        "league": "League Two",
        "country": "England",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 29,
        "wins": 10,
        "draws": 11,
        "losses": 8,
        "goals_for": 40,
        "goals_against": 36,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 7,
        "failed_to_score": 5,
        "home_win_rate": 40,
        "away_win_rate": 28.6,
        "over_25_rate": 44.8,
        "btts_rate": 62.1,
        "current_form": null,
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-07T17:22:17.202731+00:00",
        "updated_at": "2026-02-14T14:32:52.396602+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Gillingham FC spelar i League Two i England.",
          "Gillingham FC har vunnit 10 av 29 matcher denna säsong (34% vinstprocent).",
          "Gillingham FC gör i snitt 1.4 mål per match och släpper in 1.2.",
          "Gillingham FC har 40% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Gillingham FC har 29% vinstprocent på bortaplan.",
          "Gillingham FC har hållit nollan i 7 matcher.",
          "45% av Gillingham FCs matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 62% av Gillingham FCs matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "95f18ecf-93a6-429b-a897-84f7e0969745",
        "name": "Wellington Phoenix",
        "slug": "wellington-phoenix",
        "league": "A-League",
        "country": "New Zealand",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 18,
        "wins": 3,
        "draws": 2,
        "losses": 13,
        "goals_for": 13,
        "goals_against": 36,
        "xg_for": 13.24,
        "xg_against": 42.41,
        "clean_sheets": 5,
        "failed_to_score": 4,
        "home_win_rate": 71.5,
        "away_win_rate": 48.9,
        "over_25_rate": 60.7,
        "btts_rate": 50,
        "current_form": "LWLWDWLDLD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:26.095721+00:00",
        "updated_at": "2026-02-16T13:50:07.123608+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Wellington Phoenix spelar i A-League i New Zealand.",
          "Wellington Phoenix har vunnit 3 av 18 matcher denna säsong (17% vinstprocent).",
          "Wellington Phoenix gör i snitt 0.7 mål per match och släpper in 2.0.",
          "Wellington Phoenix har 72% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Wellington Phoenix har 49% vinstprocent på bortaplan.",
          "Wellington Phoenixs senaste form: LWLWD.",
          "Wellington Phoenix har hållit nollan i 5 matcher.",
          "61% av Wellington Phoenixs matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 50% av Wellington Phoenixs matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "3733bf36-643d-4c07-8455-9c636e44e762",
        "name": "Landskrona BoIS",
        "slug": "landskrona-bois",
        "league": "Allsvenskan",
        "country": "Sweden",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 0,
        "wins": 0,
        "draws": 0,
        "losses": 0,
        "goals_for": 0,
        "goals_against": 0,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 0,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": null,
        "away_win_rate": null,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "DLWWW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T10:31:51.840579+00:00",
        "updated_at": "2026-02-16T12:53:15.830999+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Landskrona BoIS spelar i Allsvenskan i Sweden.",
          "Landskrona BoISs senaste form: DLWWW."
        ]
      },
      {
        "id": "752f8055-67d1-4c16-b659-d90b289f30f7",
        "name": "Japan",
        "slug": "japan",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 10,
        "draws": 4,
        "losses": 6,
        "goals_for": 26,
        "goals_against": 10,
        "xg_for": 39.02,
        "xg_against": 26.83,
        "clean_sheets": 0,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 67.11,
        "away_win_rate": 26.2,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "LWDWLWDWWL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:22.849344+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:22.849344+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Japan spelar i International i Unknown.",
          "Japan har vunnit 10 av 20 matcher denna säsong (50% vinstprocent).",
          "Japan gör i snitt 1.3 mål per match och släpper in 0.5.",
          "Japan har 67% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Japan har 26% vinstprocent på bortaplan.",
          "Japans senaste form: LWDWL.",
          "Japan har hållit nollan i 0 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "1015a33a-1202-46ff-92f5-e74db5fd0802",
        "name": "Melbourne Victory",
        "slug": "melbourne-victory",
        "league": "A-League",
        "country": "Australia",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 18,
        "wins": 8,
        "draws": 2,
        "losses": 8,
        "goals_for": 22,
        "goals_against": 25,
        "xg_for": 24.69,
        "xg_against": 22.45,
        "clean_sheets": 6,
        "failed_to_score": 3,
        "home_win_rate": 44.3,
        "away_win_rate": 54.7,
        "over_25_rate": 42.3,
        "btts_rate": 66.1,
        "current_form": "WWWWLLWLWD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:26.208168+00:00",
        "updated_at": "2026-02-16T13:50:08.5396+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Melbourne Victory spelar i A-League i Australia.",
          "Melbourne Victory har vunnit 8 av 18 matcher denna säsong (44% vinstprocent).",
          "Melbourne Victory gör i snitt 1.2 mål per match och släpper in 1.4.",
          "Melbourne Victory har 44% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Melbourne Victory har 55% vinstprocent på bortaplan.",
          "Melbourne Victorys senaste form: WWWWL.",
          "Melbourne Victory har hållit nollan i 6 matcher.",
          "42% av Melbourne Victorys matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 66% av Melbourne Victorys matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "7c286d9f-53ce-43af-8e04-360588e32758",
        "name": "Macarthur",
        "slug": "macarthur",
        "league": "A-League",
        "country": "Australia",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 19,
        "wins": 4,
        "draws": 2,
        "losses": 13,
        "goals_for": 10,
        "goals_against": 35,
        "xg_for": 9.23,
        "xg_against": 35.98,
        "clean_sheets": 6,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 57.6,
        "away_win_rate": 52.3,
        "over_25_rate": 57.3,
        "btts_rate": 57,
        "current_form": "DWWDLDWDDL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:26.322103+00:00",
        "updated_at": "2026-02-16T13:50:09.920181+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Macarthur spelar i A-League i Australia.",
          "Macarthur har vunnit 4 av 19 matcher denna säsong (21% vinstprocent).",
          "Macarthur gör i snitt 0.5 mål per match och släpper in 1.8.",
          "Macarthur har 58% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Macarthur har 52% vinstprocent på bortaplan.",
          "Macarthurs senaste form: DWWDL.",
          "Macarthur har hållit nollan i 6 matcher.",
          "57% av Macarthurs matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 57% av Macarthurs matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "61a1cf57-9a48-48fe-a98f-56ed2b6ad914",
        "name": "United States",
        "slug": "united-states",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 2,
        "draws": 10,
        "losses": 8,
        "goals_for": 13,
        "goals_against": 19,
        "xg_for": 30.72,
        "xg_against": 27.52,
        "clean_sheets": 0,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 45.46,
        "away_win_rate": 44.38,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "DLWLDLDLDD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:22.956032+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:22.956032+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "United States spelar i International i Unknown.",
          "United States har vunnit 2 av 20 matcher denna säsong (10% vinstprocent).",
          "United States gör i snitt 0.7 mål per match och släpper in 0.9.",
          "United States har 45% vinstprocent på hemmaplan.",
          "United States har 44% vinstprocent på bortaplan.",
          "United Statess senaste form: DLWLD.",
          "United States har hållit nollan i 0 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "807d6845-ca60-40b2-b779-6a2598f3e20a",
        "name": "Denmark",
        "slug": "denmark",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 10,
        "draws": 6,
        "losses": 4,
        "goals_for": 27,
        "goals_against": 9,
        "xg_for": 28.6,
        "xg_against": 33.21,
        "clean_sheets": 4,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 66.22,
        "away_win_rate": 46.48,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "LWWWLDWWDD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:24.023198+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:24.023198+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Denmark spelar i International i Unknown.",
          "Denmark har vunnit 10 av 20 matcher denna säsong (50% vinstprocent).",
          "Denmark gör i snitt 1.4 mål per match och släpper in 0.5.",
          "Denmark har 66% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Denmark har 46% vinstprocent på bortaplan.",
          "Denmarks senaste form: LWWWL.",
          "Denmark har hållit nollan i 4 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "8eaf214e-3aa1-4067-8ff4-6fa6481dba63",
        "name": "North Macedonia",
        "slug": "north-macedonia",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 8,
        "draws": 6,
        "losses": 6,
        "goals_for": 17,
        "goals_against": 15,
        "xg_for": 35.88,
        "xg_against": 32.41,
        "clean_sheets": 2,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 38.77,
        "away_win_rate": 29.86,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "DWDWLDLWLW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:24.127332+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:24.127332+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "North Macedonia spelar i International i Unknown.",
          "North Macedonia har vunnit 8 av 20 matcher denna säsong (40% vinstprocent).",
          "North Macedonia gör i snitt 0.8 mål per match och släpper in 0.8.",
          "North Macedonia har 39% vinstprocent på hemmaplan.",
          "North Macedonia har 30% vinstprocent på bortaplan.",
          "North Macedonias senaste form: DWDWL.",
          "North Macedonia har hållit nollan i 2 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "0a65fd8c-cfdc-4ae8-b274-0d6df8a196e5",
        "name": "Kosovo",
        "slug": "kosovo",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 12,
        "draws": 8,
        "losses": 0,
        "goals_for": 23,
        "goals_against": 4,
        "xg_for": 27.97,
        "xg_against": 25.52,
        "clean_sheets": 5,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 57.83,
        "away_win_rate": 45.34,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "WDWWDWDWDW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:24.888872+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:24.888872+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Kosovo spelar i International i Unknown.",
          "Kosovo har vunnit 12 av 20 matcher denna säsong (60% vinstprocent).",
          "Kosovo gör i snitt 1.1 mål per match och släpper in 0.2.",
          "Kosovo har 58% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Kosovo har 45% vinstprocent på bortaplan.",
          "Kosovos senaste form: WDWWD.",
          "Kosovo har hållit nollan i 5 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "5da7b4f7-c8d5-4b60-9d7c-672ce6108bb0",
        "name": "Deportivo Pereira",
        "slug": "deportivo-pereira",
        "league": "Categoría Primera A",
        "country": "Colombia",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 10,
        "wins": 0,
        "draws": 3,
        "losses": 7,
        "goals_for": 7,
        "goals_against": 26,
        "xg_for": 11.85,
        "xg_against": 46.39,
        "clean_sheets": 1,
        "failed_to_score": 5,
        "home_win_rate": 0,
        "away_win_rate": 0,
        "over_25_rate": 60,
        "btts_rate": 50,
        "current_form": "LLLLLDDLLD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:25.977911+00:00",
        "updated_at": "2026-05-03T20:03:27.34944+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Deportivo Pereira spelar i Categoría Primera A i Colombia.",
          "Deportivo Pereira har vunnit 0 av 10 matcher denna säsong (0% vinstprocent).",
          "Deportivo Pereira gör i snitt 0.7 mål per match och släpper in 2.6.",
          "Deportivo Pereira har 0% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Deportivo Pereira har 0% vinstprocent på bortaplan.",
          "Deportivo Pereiras senaste form: LLLLL.",
          "Deportivo Pereira har hållit nollan i 1 matcher.",
          "60% av Deportivo Pereiras matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 50% av Deportivo Pereiras matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "f9b30059-9fa1-4df5-8839-b2232239b133",
        "name": "France",
        "slug": "france",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 4,
        "draws": 8,
        "losses": 8,
        "goals_for": 19,
        "goals_against": 13,
        "xg_for": 30.83,
        "xg_against": 27.33,
        "clean_sheets": 6,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 54,
        "away_win_rate": 44.92,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "LLDDWLLDDW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:25.386944+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:25.386944+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "France spelar i International i Unknown.",
          "France har vunnit 4 av 20 matcher denna säsong (20% vinstprocent).",
          "France gör i snitt 0.9 mål per match och släpper in 0.7.",
          "France har 54% vinstprocent på hemmaplan.",
          "France har 45% vinstprocent på bortaplan.",
          "Frances senaste form: LLDDW.",
          "France har hållit nollan i 6 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "a0bc2d8c-41b7-4d63-a6d2-9d265f59dcfe",
        "name": "Universidad Católica",
        "slug": "universidad-catolica",
        "league": "Primera División",
        "country": "Chile",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 15,
        "wins": 0,
        "draws": 4,
        "losses": 11,
        "goals_for": 18,
        "goals_against": 34,
        "xg_for": 18.14,
        "xg_against": 30.25,
        "clean_sheets": 6,
        "failed_to_score": 2,
        "home_win_rate": 61.7,
        "away_win_rate": 31.6,
        "over_25_rate": 65.7,
        "btts_rate": 48.7,
        "current_form": "DDLLL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:25.510046+00:00",
        "updated_at": "2026-02-16T12:53:15.830999+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Universidad Católica spelar i Primera División i Chile.",
          "Universidad Católica har vunnit 0 av 15 matcher denna säsong (0% vinstprocent).",
          "Universidad Católica gör i snitt 1.2 mål per match och släpper in 2.3.",
          "Universidad Católica har 62% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Universidad Católica har 32% vinstprocent på bortaplan.",
          "Universidad Católicas senaste form: DDLLL.",
          "Universidad Católica har hållit nollan i 6 matcher.",
          "66% av Universidad Católicas matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 49% av Universidad Católicas matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "76b9857b-6863-4cdf-8963-182367a6bee7",
        "name": "Harrogate Town",
        "slug": "harrogate-town",
        "league": "League Two",
        "country": "England",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 31,
        "wins": 5,
        "draws": 6,
        "losses": 20,
        "goals_for": 22,
        "goals_against": 50,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 4,
        "failed_to_score": 14,
        "home_win_rate": 18.8,
        "away_win_rate": 13.3,
        "over_25_rate": 35.5,
        "btts_rate": 41.9,
        "current_form": "WDWLL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-07T17:22:17.79083+00:00",
        "updated_at": "2026-02-18T08:33:49.944231+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Harrogate Town spelar i League Two i England.",
          "Harrogate Town har vunnit 5 av 31 matcher denna säsong (16% vinstprocent).",
          "Harrogate Town gör i snitt 0.7 mål per match och släpper in 1.6.",
          "Harrogate Town har 19% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Harrogate Town har 13% vinstprocent på bortaplan.",
          "Harrogate Towns senaste form: WDWLL.",
          "Harrogate Town har hållit nollan i 4 matcher.",
          "36% av Harrogate Towns matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 42% av Harrogate Towns matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "3ee36524-7c89-4cad-8ffd-79bcb1bd5daa",
        "name": "DSC Arminia Bielefeld",
        "slug": "dsc-arminia-bielefeld",
        "league": "2. Bundesliga",
        "country": "Germany",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 0,
        "wins": 0,
        "draws": 0,
        "losses": 0,
        "goals_for": 0,
        "goals_against": 0,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 0,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": null,
        "away_win_rate": null,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "LLDDWLDDWW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-20T08:14:42.13971+00:00",
        "updated_at": "2026-02-20T08:14:42.13971+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "DSC Arminia Bielefeld spelar i 2. Bundesliga i Germany.",
          "DSC Arminia Bielefelds senaste form: LLDDW."
        ]
      },
      {
        "id": "9155a5a4-07ae-4b91-91cf-f98d9abffb63",
        "name": "Senegal",
        "slug": "senegal",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 10,
        "draws": 4,
        "losses": 6,
        "goals_for": 22,
        "goals_against": 8,
        "xg_for": 27.74,
        "xg_against": 38.88,
        "clean_sheets": 4,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 36.55,
        "away_win_rate": 26.79,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "LLDLWDWWWW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:22.031318+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:22.031318+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Senegal spelar i International i Unknown.",
          "Senegal har vunnit 10 av 20 matcher denna säsong (50% vinstprocent).",
          "Senegal gör i snitt 1.1 mål per match och släpper in 0.4.",
          "Senegal har 37% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Senegal har 27% vinstprocent på bortaplan.",
          "Senegals senaste form: LLDLW.",
          "Senegal har hållit nollan i 4 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "71f92822-c357-405f-87c6-4d59941f0449",
        "name": "Suriname",
        "slug": "suriname",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 6,
        "draws": 8,
        "losses": 6,
        "goals_for": 16,
        "goals_against": 10,
        "xg_for": 32.06,
        "xg_against": 31.14,
        "clean_sheets": 6,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 36.3,
        "away_win_rate": 23.12,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "DDLDDWLWWL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:25.619627+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:25.619627+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Suriname spelar i International i Unknown.",
          "Suriname har vunnit 6 av 20 matcher denna säsong (30% vinstprocent).",
          "Suriname gör i snitt 0.8 mål per match och släpper in 0.5.",
          "Suriname har 36% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Suriname har 23% vinstprocent på bortaplan.",
          "Surinames senaste form: DDLDD.",
          "Suriname har hållit nollan i 6 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "b2b00aab-1287-481a-88d0-06799c66ca56",
        "name": "Colombia",
        "slug": "colombia",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 8,
        "draws": 6,
        "losses": 6,
        "goals_for": 24,
        "goals_against": 15,
        "xg_for": 29.86,
        "xg_against": 34.67,
        "clean_sheets": 0,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 35.18,
        "away_win_rate": 35.58,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "LLWLDWDDWW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:25.775639+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:25.775639+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Colombia spelar i International i Unknown.",
          "Colombia har vunnit 8 av 20 matcher denna säsong (40% vinstprocent).",
          "Colombia gör i snitt 1.2 mål per match och släpper in 0.8.",
          "Colombia har 35% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Colombia har 36% vinstprocent på bortaplan.",
          "Colombias senaste form: LLWLD.",
          "Colombia har hållit nollan i 0 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "d6800b7a-f0e7-4a54-894c-31a84047d560",
        "name": "Iceland",
        "slug": "iceland",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 10,
        "draws": 2,
        "losses": 8,
        "goals_for": 25,
        "goals_against": 13,
        "xg_for": 27.11,
        "xg_against": 34.47,
        "clean_sheets": 1,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 59.64,
        "away_win_rate": 43.2,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "DWLLWWWLLW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:22.387742+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:22.387742+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Iceland spelar i International i Unknown.",
          "Iceland har vunnit 10 av 20 matcher denna säsong (50% vinstprocent).",
          "Iceland gör i snitt 1.3 mål per match och släpper in 0.7.",
          "Iceland har 60% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Iceland har 43% vinstprocent på bortaplan.",
          "Icelands senaste form: DWLLW.",
          "Iceland har hållit nollan i 1 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "dacbe806-3422-426f-8944-c97b70c25a1c",
        "name": "Chapecoense",
        "slug": "chapecoense",
        "league": "Série A",
        "country": "Brazil",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 10,
        "wins": 5,
        "draws": 4,
        "losses": 1,
        "goals_for": 20,
        "goals_against": 10,
        "xg_for": 21.68,
        "xg_against": 24.12,
        "clean_sheets": 3,
        "failed_to_score": 2,
        "home_win_rate": 60,
        "away_win_rate": 40,
        "over_25_rate": 50,
        "btts_rate": 60,
        "current_form": "WWDWWWDDDL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:23.136558+00:00",
        "updated_at": "2026-04-05T15:40:04.998571+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Chapecoense spelar i Série A i Brazil.",
          "Chapecoense har vunnit 5 av 10 matcher denna säsong (50% vinstprocent).",
          "Chapecoense gör i snitt 2.0 mål per match och släpper in 1.0.",
          "Chapecoense har 60% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Chapecoense har 40% vinstprocent på bortaplan.",
          "Chapecoenses senaste form: WWDWW.",
          "Chapecoense har hållit nollan i 3 matcher.",
          "50% av Chapecoenses matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 60% av Chapecoenses matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "2c6c8b88-114c-488e-ad4a-4c4c437b39bf",
        "name": "Juventud",
        "slug": "juventud",
        "league": "Primera División",
        "country": "Uruguay",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 10,
        "wins": 2,
        "draws": 3,
        "losses": 5,
        "goals_for": 6,
        "goals_against": 8,
        "xg_for": 25.82,
        "xg_against": 30.57,
        "clean_sheets": 4,
        "failed_to_score": 6,
        "home_win_rate": 14.3,
        "away_win_rate": 33.3,
        "over_25_rate": 20,
        "btts_rate": 20,
        "current_form": "DLDLWDWLLL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:25.301128+00:00",
        "updated_at": "2026-05-06T15:07:59.93118+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Juventud spelar i Primera División i Uruguay.",
          "Juventud har vunnit 2 av 10 matcher denna säsong (20% vinstprocent).",
          "Juventud gör i snitt 0.6 mål per match och släpper in 0.8.",
          "Juventud har 14% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Juventud har 33% vinstprocent på bortaplan.",
          "Juventuds senaste form: DLDLW.",
          "Juventud har hållit nollan i 4 matcher.",
          "20% av Juventuds matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 20% av Juventuds matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "ad0653b4-e2e7-4147-94c4-36769a26ae4e",
        "name": "Coritiba",
        "slug": "coritiba",
        "league": "Série A",
        "country": "Brazil",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 55,
        "wins": 13,
        "draws": 12,
        "losses": 30,
        "goals_for": 47,
        "goals_against": 83,
        "xg_for": 19.96,
        "xg_against": 24.96,
        "clean_sheets": 13,
        "failed_to_score": 21,
        "home_win_rate": 36,
        "away_win_rate": 13.3,
        "over_25_rate": 44,
        "btts_rate": 45,
        "current_form": "WLWLWLLLLL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:23.396312+00:00",
        "updated_at": "2026-05-09T17:31:49.320801+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Coritiba spelar i Série A i Brazil.",
          "Coritiba har vunnit 13 av 55 matcher denna säsong (24% vinstprocent).",
          "Coritiba gör i snitt 0.9 mål per match och släpper in 1.5.",
          "Coritiba har 36% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Coritiba har 13% vinstprocent på bortaplan.",
          "Coritibas senaste form: WLWLW.",
          "Coritiba har hållit nollan i 13 matcher.",
          "44% av Coritibas matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 45% av Coritibas matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "cbb3a3b5-ca34-4156-a33c-f4a63e82e1fa",
        "name": "Capivariano",
        "slug": "capivariano",
        "league": "Série A",
        "country": "Brazil",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 24,
        "wins": 7,
        "draws": 2,
        "losses": 15,
        "goals_for": 24,
        "goals_against": 35,
        "xg_for": 21.61,
        "xg_against": 37.94,
        "clean_sheets": 2,
        "failed_to_score": 1,
        "home_win_rate": 47.3,
        "away_win_rate": 31.7,
        "over_25_rate": 63,
        "btts_rate": 55.2,
        "current_form": "DWLWWDLLWW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:23.633643+00:00",
        "updated_at": "2026-02-16T13:50:00.768949+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Capivariano spelar i Série A i Brazil.",
          "Capivariano har vunnit 7 av 24 matcher denna säsong (29% vinstprocent).",
          "Capivariano gör i snitt 1.0 mål per match och släpper in 1.5.",
          "Capivariano har 47% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Capivariano har 32% vinstprocent på bortaplan.",
          "Capivarianos senaste form: DWLWW.",
          "Capivariano har hållit nollan i 2 matcher.",
          "63% av Capivarianos matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 55% av Capivarianos matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "ff7e82b0-9edc-440e-bb54-e3754ac43a70",
        "name": "Scotland",
        "slug": "scotland",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 6,
        "draws": 4,
        "losses": 10,
        "goals_for": 13,
        "goals_against": 15,
        "xg_for": 38.73,
        "xg_against": 34.07,
        "clean_sheets": 5,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 59.43,
        "away_win_rate": 38.8,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "LWLLWLWDLD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:22.721055+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:22.721055+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Scotland spelar i International i Unknown.",
          "Scotland har vunnit 6 av 20 matcher denna säsong (30% vinstprocent).",
          "Scotland gör i snitt 0.7 mål per match och släpper in 0.8.",
          "Scotland har 59% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Scotland har 39% vinstprocent på bortaplan.",
          "Scotlands senaste form: LWLLW.",
          "Scotland har hållit nollan i 5 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "13e58386-f41f-462e-b568-618ad88fafb6",
        "name": "Croatia",
        "slug": "croatia",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 6,
        "draws": 6,
        "losses": 8,
        "goals_for": 15,
        "goals_against": 13,
        "xg_for": 34.48,
        "xg_against": 36.86,
        "clean_sheets": 7,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 38.53,
        "away_win_rate": 23.53,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "WDDLLDWLWL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:25.926761+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:25.926761+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Croatia spelar i International i Unknown.",
          "Croatia har vunnit 6 av 20 matcher denna säsong (30% vinstprocent).",
          "Croatia gör i snitt 0.8 mål per match och släpper in 0.7.",
          "Croatia har 39% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Croatia har 24% vinstprocent på bortaplan.",
          "Croatias senaste form: WDDLL.",
          "Croatia har hållit nollan i 7 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "5e9ae927-db0c-41db-aa78-9307c5d77766",
        "name": "Turkey",
        "slug": "turkey",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 4,
        "draws": 10,
        "losses": 6,
        "goals_for": 11,
        "goals_against": 13,
        "xg_for": 38.64,
        "xg_against": 37.07,
        "clean_sheets": 6,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 47.82,
        "away_win_rate": 21.1,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "LDWWLLDDDD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:37.091549+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:37.091549+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Turkey spelar i International i Unknown.",
          "Turkey har vunnit 4 av 20 matcher denna säsong (20% vinstprocent).",
          "Turkey gör i snitt 0.6 mål per match och släpper in 0.7.",
          "Turkey har 48% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Turkey har 21% vinstprocent på bortaplan.",
          "Turkeys senaste form: LDWWL.",
          "Turkey har hållit nollan i 6 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "f82492b5-5812-47b3-85d1-328c9cf502fa",
        "name": "Gibraltar",
        "slug": "gibraltar",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 8,
        "draws": 2,
        "losses": 10,
        "goals_for": 19,
        "goals_against": 12,
        "xg_for": 25.03,
        "xg_against": 26.85,
        "clean_sheets": 6,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 57.93,
        "away_win_rate": 23.18,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "WLWWLLLLWD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:37.352729+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:37.352729+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Gibraltar spelar i International i Unknown.",
          "Gibraltar har vunnit 8 av 20 matcher denna säsong (40% vinstprocent).",
          "Gibraltar gör i snitt 0.9 mål per match och släpper in 0.6.",
          "Gibraltar har 58% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Gibraltar har 23% vinstprocent på bortaplan.",
          "Gibraltars senaste form: WLWWL.",
          "Gibraltar har hållit nollan i 6 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "8a05506a-65dc-474b-8495-bbde89e75028",
        "name": "Hull",
        "slug": "hull",
        "league": "Championship",
        "country": "England",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 644,
        "wins": 220,
        "draws": 159,
        "losses": 265,
        "goals_for": 790,
        "goals_against": 866,
        "xg_for": 87.37,
        "xg_against": 101.56,
        "clean_sheets": 175,
        "failed_to_score": 207,
        "home_win_rate": 39,
        "away_win_rate": 29.3,
        "over_25_rate": 46,
        "btts_rate": 47,
        "current_form": "DWLWWWWDLL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:27:34.13985+00:00",
        "updated_at": "2026-05-11T18:06:38.558385+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Hull spelar i Championship i England.",
          "Hull har vunnit 220 av 644 matcher denna säsong (34% vinstprocent).",
          "Hull gör i snitt 1.2 mål per match och släpper in 1.3.",
          "Hull har 39% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Hull har 29% vinstprocent på bortaplan.",
          "Hulls senaste form: DWLWW.",
          "Hull har hållit nollan i 175 matcher.",
          "46% av Hulls matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 47% av Hulls matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "066e7173-24e7-49c3-a309-8e7fe3bbe4f3",
        "name": "Latvia",
        "slug": "latvia",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 6,
        "draws": 8,
        "losses": 6,
        "goals_for": 18,
        "goals_against": 13,
        "xg_for": 35.31,
        "xg_against": 26.59,
        "clean_sheets": 5,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 41.32,
        "away_win_rate": 39.29,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "WLWLDDWDDL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:37.484946+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:37.484946+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Latvia spelar i International i Unknown.",
          "Latvia har vunnit 6 av 20 matcher denna säsong (30% vinstprocent).",
          "Latvia gör i snitt 0.9 mål per match och släpper in 0.7.",
          "Latvia har 41% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Latvia har 39% vinstprocent på bortaplan.",
          "Latvias senaste form: WLWLD.",
          "Latvia har hållit nollan i 5 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "7b6c65de-fb04-42cf-bd52-33bfcb6c84d2",
        "name": "Malta",
        "slug": "malta",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 6,
        "draws": 10,
        "losses": 4,
        "goals_for": 23,
        "goals_against": 13,
        "xg_for": 34.65,
        "xg_against": 28.52,
        "clean_sheets": 1,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 58.47,
        "away_win_rate": 37.28,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "WDDLWDDLWD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:37.606736+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:37.606736+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Malta spelar i International i Unknown.",
          "Malta har vunnit 6 av 20 matcher denna säsong (30% vinstprocent).",
          "Malta gör i snitt 1.1 mål per match och släpper in 0.7.",
          "Malta har 58% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Malta har 37% vinstprocent på bortaplan.",
          "Maltas senaste form: WDDLW.",
          "Malta har hållit nollan i 1 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "7570600b-3cdd-468e-9d96-dca8128c55aa",
        "name": "Moldova",
        "slug": "moldova",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 8,
        "draws": 6,
        "losses": 6,
        "goals_for": 20,
        "goals_against": 13,
        "xg_for": 37.6,
        "xg_against": 33.62,
        "clean_sheets": 7,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 44.2,
        "away_win_rate": 46.01,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "WWWLDDLLDW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:38.22695+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:38.22695+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Moldova spelar i International i Unknown.",
          "Moldova har vunnit 8 av 20 matcher denna säsong (40% vinstprocent).",
          "Moldova gör i snitt 1.0 mål per match och släpper in 0.7.",
          "Moldova har 44% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Moldova har 46% vinstprocent på bortaplan.",
          "Moldovas senaste form: WWWLD.",
          "Moldova har hållit nollan i 7 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "2e3ab338-db2b-4541-a49a-2784d63beab9",
        "name": "Estonia U21",
        "slug": "estonia-u21",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 8,
        "draws": 8,
        "losses": 4,
        "goals_for": 24,
        "goals_against": 9,
        "xg_for": 33.17,
        "xg_against": 37.18,
        "clean_sheets": 6,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 47.86,
        "away_win_rate": 36.25,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "DLDDDWWLWW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:38.861559+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:38.861559+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Estonia U21 spelar i International i Unknown.",
          "Estonia U21 har vunnit 8 av 20 matcher denna säsong (40% vinstprocent).",
          "Estonia U21 gör i snitt 1.2 mål per match och släpper in 0.5.",
          "Estonia U21 har 48% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Estonia U21 har 36% vinstprocent på bortaplan.",
          "Estonia U21s senaste form: DLDDD.",
          "Estonia U21 har hållit nollan i 6 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "c6e0f19f-0982-4fe8-a428-736618436613",
        "name": "Fleetwood",
        "slug": "fleetwood",
        "league": "League Two",
        "country": "England",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 29,
        "wins": 10,
        "draws": 7,
        "losses": 12,
        "goals_for": 38,
        "goals_against": 39,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 4,
        "failed_to_score": 5,
        "home_win_rate": 40,
        "away_win_rate": 28.6,
        "over_25_rate": 55.2,
        "btts_rate": 72.4,
        "current_form": null,
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-07T17:22:17.495799+00:00",
        "updated_at": "2026-02-14T14:32:52.654966+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Fleetwood spelar i League Two i England.",
          "Fleetwood har vunnit 10 av 29 matcher denna säsong (34% vinstprocent).",
          "Fleetwood gör i snitt 1.3 mål per match och släpper in 1.3.",
          "Fleetwood har 40% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Fleetwood har 29% vinstprocent på bortaplan.",
          "Fleetwood har hållit nollan i 4 matcher.",
          "55% av Fleetwoods matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 72% av Fleetwoods matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "8b4610d2-9a49-46a2-a3b2-bcaa83c0cc2d",
        "name": "Aalesund",
        "slug": "aalesund",
        "league": "Eliteserien",
        "country": "Norway",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 10,
        "wins": 4,
        "draws": 1,
        "losses": 5,
        "goals_for": 18,
        "goals_against": 14,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 4,
        "failed_to_score": 3,
        "home_win_rate": 50,
        "away_win_rate": 25,
        "over_25_rate": 50,
        "btts_rate": 40,
        "current_form": "DWLLWWLLLW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-07T17:23:26.933364+00:00",
        "updated_at": "2026-04-07T07:20:46.605719+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Aalesund spelar i Eliteserien i Norway.",
          "Aalesund har vunnit 4 av 10 matcher denna säsong (40% vinstprocent).",
          "Aalesund gör i snitt 1.8 mål per match och släpper in 1.4.",
          "Aalesund har 50% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Aalesund har 25% vinstprocent på bortaplan.",
          "Aalesunds senaste form: DWLLW.",
          "Aalesund har hållit nollan i 4 matcher.",
          "50% av Aalesunds matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 40% av Aalesunds matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "4eb17d3e-05b8-4c73-a1b8-854d761d9ca5",
        "name": "Cheltenham Town",
        "slug": "cheltenham-town",
        "league": "League Two",
        "country": "England",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 29,
        "wins": 9,
        "draws": 3,
        "losses": 17,
        "goals_for": 29,
        "goals_against": 51,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 7,
        "failed_to_score": 9,
        "home_win_rate": 40,
        "away_win_rate": 21.4,
        "over_25_rate": 44.8,
        "btts_rate": 44.8,
        "current_form": null,
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-07T17:22:18.127585+00:00",
        "updated_at": "2026-02-14T14:32:53.153648+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Cheltenham Town spelar i League Two i England.",
          "Cheltenham Town har vunnit 9 av 29 matcher denna säsong (31% vinstprocent).",
          "Cheltenham Town gör i snitt 1.0 mål per match och släpper in 1.8.",
          "Cheltenham Town har 40% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Cheltenham Town har 21% vinstprocent på bortaplan.",
          "Cheltenham Town har hållit nollan i 7 matcher.",
          "45% av Cheltenham Towns matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 45% av Cheltenham Towns matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "a6772a11-4ada-4879-890e-bac465b77386",
        "name": "Barrow AFC",
        "slug": "barrow-afc",
        "league": "League Two",
        "country": "England",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 29,
        "wins": 6,
        "draws": 6,
        "losses": 17,
        "goals_for": 30,
        "goals_against": 46,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 4,
        "failed_to_score": 9,
        "home_win_rate": 15.4,
        "away_win_rate": 25,
        "over_25_rate": 65.5,
        "btts_rate": 62.1,
        "current_form": null,
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-07T17:22:18.414432+00:00",
        "updated_at": "2026-02-14T14:32:53.431204+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Barrow AFC spelar i League Two i England.",
          "Barrow AFC har vunnit 6 av 29 matcher denna säsong (21% vinstprocent).",
          "Barrow AFC gör i snitt 1.0 mål per match och släpper in 1.6.",
          "Barrow AFC har 15% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Barrow AFC har 25% vinstprocent på bortaplan.",
          "Barrow AFC har hållit nollan i 4 matcher.",
          "66% av Barrow AFCs matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 62% av Barrow AFCs matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "4f6a283a-d6e0-4444-a2cf-aff8bddb57cd",
        "name": "Tranmere Rovers",
        "slug": "tranmere-rovers",
        "league": "League Two",
        "country": "England",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 30,
        "wins": 8,
        "draws": 8,
        "losses": 14,
        "goals_for": 43,
        "goals_against": 51,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 6,
        "failed_to_score": 5,
        "home_win_rate": 20,
        "away_win_rate": 33.3,
        "over_25_rate": 56.7,
        "btts_rate": 66.7,
        "current_form": null,
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-07T17:22:18.71864+00:00",
        "updated_at": "2026-02-14T14:32:53.687753+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Tranmere Rovers spelar i League Two i England.",
          "Tranmere Rovers har vunnit 8 av 30 matcher denna säsong (27% vinstprocent).",
          "Tranmere Rovers gör i snitt 1.4 mål per match och släpper in 1.7.",
          "Tranmere Rovers har 20% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Tranmere Rovers har 33% vinstprocent på bortaplan.",
          "Tranmere Rovers har hållit nollan i 6 matcher.",
          "57% av Tranmere Roverss matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 67% av Tranmere Roverss matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "668664aa-b584-4d77-b890-267508efc8f3",
        "name": "Cruzeiro",
        "slug": "cruzeiro",
        "league": "Série A",
        "country": "Brazil",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 10,
        "wins": 4,
        "draws": 2,
        "losses": 4,
        "goals_for": 15,
        "goals_against": 13,
        "xg_for": 22.61,
        "xg_against": 23.11,
        "clean_sheets": 3,
        "failed_to_score": 2,
        "home_win_rate": 40,
        "away_win_rate": 40,
        "over_25_rate": 60,
        "btts_rate": 50,
        "current_form": "WLLLWLWDDW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:43:23.26667+00:00",
        "updated_at": "2026-05-06T15:08:19.278047+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Cruzeiro spelar i Série A i Brazil.",
          "Cruzeiro har vunnit 4 av 10 matcher denna säsong (40% vinstprocent).",
          "Cruzeiro gör i snitt 1.5 mål per match och släpper in 1.3.",
          "Cruzeiro har 40% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Cruzeiro har 40% vinstprocent på bortaplan.",
          "Cruzeiros senaste form: WLLLW.",
          "Cruzeiro har hållit nollan i 3 matcher.",
          "60% av Cruzeiros matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 50% av Cruzeiros matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "33d0ea75-cd56-4594-84ae-ced0f36dc1c5",
        "name": "Newells Old Boys",
        "slug": "newells-old-boys",
        "league": "Primera División",
        "country": "Argentina",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 456,
        "wins": 158,
        "draws": 134,
        "losses": 164,
        "goals_for": 499,
        "goals_against": 491,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 163,
        "failed_to_score": 165,
        "home_win_rate": 44.3,
        "away_win_rate": 25,
        "over_25_rate": 35.3,
        "btts_rate": 40.1,
        "current_form": null,
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-07T17:23:02.727615+00:00",
        "updated_at": "2026-02-14T14:33:31.2151+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Newells Old Boys spelar i Primera División i Argentina.",
          "Newells Old Boys har vunnit 158 av 456 matcher denna säsong (35% vinstprocent).",
          "Newells Old Boys gör i snitt 1.1 mål per match och släpper in 1.1.",
          "Newells Old Boys har 44% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Newells Old Boys har 25% vinstprocent på bortaplan.",
          "Newells Old Boys har hållit nollan i 163 matcher.",
          "35% av Newells Old Boyss matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 40% av Newells Old Boyss matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "2125d896-1c52-4c7e-870d-9a419d4c4455",
        "name": "Belarus",
        "slug": "belarus",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 6,
        "draws": 12,
        "losses": 2,
        "goals_for": 15,
        "goals_against": 15,
        "xg_for": 32.58,
        "xg_against": 36.29,
        "clean_sheets": 1,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 55.93,
        "away_win_rate": 35.72,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "DDDWWDLDWD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:38.602085+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:38.602085+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Belarus spelar i International i Unknown.",
          "Belarus har vunnit 6 av 20 matcher denna säsong (30% vinstprocent).",
          "Belarus gör i snitt 0.8 mål per match och släpper in 0.8.",
          "Belarus har 56% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Belarus har 36% vinstprocent på bortaplan.",
          "Belaruss senaste form: DDDWW.",
          "Belarus har hållit nollan i 1 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "2933626d-fedf-4919-a296-db11a3a683b0",
        "name": "Iceland U21",
        "slug": "iceland-u21",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 10,
        "draws": 6,
        "losses": 4,
        "goals_for": 22,
        "goals_against": 13,
        "xg_for": 28.24,
        "xg_against": 31.22,
        "clean_sheets": 2,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 64.3,
        "away_win_rate": 23.03,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "DLLDWWDWWW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-26T09:44:38.734719+00:00",
        "updated_at": "2026-03-26T09:44:38.734719+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Iceland U21 spelar i International i Unknown.",
          "Iceland U21 har vunnit 10 av 20 matcher denna säsong (50% vinstprocent).",
          "Iceland U21 gör i snitt 1.1 mål per match och släpper in 0.7.",
          "Iceland U21 har 64% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Iceland U21 har 23% vinstprocent på bortaplan.",
          "Iceland U21s senaste form: DLLDW.",
          "Iceland U21 har hållit nollan i 2 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "8d116450-a6c4-4dbf-81bc-b41a423e8e65",
        "name": "Cerro Porteño",
        "slug": "cerro-porteno",
        "league": "International",
        "country": "Unknown",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 20,
        "wins": 4,
        "draws": 10,
        "losses": 6,
        "goals_for": 17,
        "goals_against": 17,
        "xg_for": 32.93,
        "xg_against": 39.89,
        "clean_sheets": 2,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": 63.68,
        "away_win_rate": 29.55,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "DWLDDLDDWL",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-04-13T08:25:16.934549+00:00",
        "updated_at": "2026-04-13T08:25:16.934549+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Cerro Porteño spelar i International i Unknown.",
          "Cerro Porteño har vunnit 4 av 20 matcher denna säsong (20% vinstprocent).",
          "Cerro Porteño gör i snitt 0.8 mål per match och släpper in 0.8.",
          "Cerro Porteño har 64% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Cerro Porteño har 30% vinstprocent på bortaplan.",
          "Cerro Porteños senaste form: DWLDD.",
          "Cerro Porteño har hållit nollan i 2 matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "95e47030-e3ef-4a1f-b3ac-90829949f28a",
        "name": "Universitatea Cluj",
        "slug": "universitatea-cluj",
        "league": "Liga I",
        "country": "Romania",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 0,
        "wins": 0,
        "draws": 0,
        "losses": 0,
        "goals_for": 0,
        "goals_against": 0,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 0,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": null,
        "away_win_rate": null,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "LDDLWWWLWW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-20T08:14:49.019069+00:00",
        "updated_at": "2026-02-20T08:14:49.019069+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Universitatea Cluj spelar i Liga I i Romania.",
          "Universitatea Clujs senaste form: LDDLW."
        ]
      },
      {
        "id": "d2b7af4f-37d5-412d-9880-045bf93c76e2",
        "name": "Tianjin Jinmen Tiger",
        "slug": "tianjin-jinmen-tiger",
        "league": "Super League",
        "country": "China",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 10,
        "wins": 4,
        "draws": 1,
        "losses": 5,
        "goals_for": 14,
        "goals_against": 15,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 2,
        "failed_to_score": 2,
        "home_win_rate": 60,
        "away_win_rate": 20,
        "over_25_rate": 70,
        "btts_rate": 60,
        "current_form": "WLWLWDLLLW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-07T17:24:07.417526+00:00",
        "updated_at": "2026-05-05T04:46:30.855544+00:00",
        "api_sports_id": 847,
        "semanticFacts": [
          "Tianjin Jinmen Tiger spelar i Super League i China.",
          "Tianjin Jinmen Tiger har vunnit 4 av 10 matcher denna säsong (40% vinstprocent).",
          "Tianjin Jinmen Tiger gör i snitt 1.4 mål per match och släpper in 1.5.",
          "Tianjin Jinmen Tiger har 60% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Tianjin Jinmen Tiger har 20% vinstprocent på bortaplan.",
          "Tianjin Jinmen Tigers senaste form: WLWLW.",
          "Tianjin Jinmen Tiger har hållit nollan i 2 matcher.",
          "70% av Tianjin Jinmen Tigers matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 60% av Tianjin Jinmen Tigers matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "70ec5210-5aea-4264-8bf7-54611c2299f7",
        "name": "Egersund",
        "slug": "egersund",
        "league": "Friendlies Clubs",
        "country": "Norway",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 0,
        "wins": 0,
        "draws": 0,
        "losses": 0,
        "goals_for": 0,
        "goals_against": 0,
        "xg_for": null,
        "xg_against": null,
        "clean_sheets": 0,
        "failed_to_score": 0,
        "home_win_rate": null,
        "away_win_rate": null,
        "over_25_rate": null,
        "btts_rate": null,
        "current_form": "WWWDWWWWDD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-03-09T08:45:39.777965+00:00",
        "updated_at": "2026-03-09T08:45:39.777965+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Egersund spelar i Friendlies Clubs i Norway.",
          "Egersunds senaste form: WWWDW."
        ]
      },
      {
        "id": "197c2899-bdad-40c3-94a0-7113b0d175e2",
        "name": "Athletic Club",
        "slug": "athletic-club",
        "league": "La Liga",
        "country": "Spain",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 10,
        "wins": 4,
        "draws": 1,
        "losses": 5,
        "goals_for": 17,
        "goals_against": 21,
        "xg_for": 16.47,
        "xg_against": 27.5,
        "clean_sheets": 0,
        "failed_to_score": 2,
        "home_win_rate": 25,
        "away_win_rate": 50,
        "over_25_rate": 80,
        "btts_rate": 80,
        "current_form": "LLWLLDWWLW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:48:41.213488+00:00",
        "updated_at": "2026-05-09T17:31:51.620542+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Athletic Club spelar i La Liga i Spain.",
          "Athletic Club har vunnit 4 av 10 matcher denna säsong (40% vinstprocent).",
          "Athletic Club gör i snitt 1.7 mål per match och släpper in 2.1.",
          "Athletic Club har 25% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Athletic Club har 50% vinstprocent på bortaplan.",
          "Athletic Clubs senaste form: LLWLL.",
          "Athletic Club har hållit nollan i 0 matcher.",
          "80% av Athletic Clubs matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 80% av Athletic Clubs matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "bf0c68a8-bf79-4cf4-a85d-02fa556f158b",
        "name": "Stevenage",
        "slug": "stevenage",
        "league": "League One",
        "country": "England",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 31,
        "wins": 13,
        "draws": 9,
        "losses": 9,
        "goals_for": 34,
        "goals_against": 31,
        "xg_for": 19.6,
        "xg_against": 19.97,
        "clean_sheets": 11,
        "failed_to_score": 9,
        "home_win_rate": 53.3,
        "away_win_rate": 31.3,
        "over_25_rate": 39,
        "btts_rate": 48,
        "current_form": "DLLDDWLLWW",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-07T17:22:09.442827+00:00",
        "updated_at": "2026-05-11T18:06:20.032736+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Stevenage spelar i League One i England.",
          "Stevenage har vunnit 13 av 31 matcher denna säsong (42% vinstprocent).",
          "Stevenage gör i snitt 1.1 mål per match och släpper in 1.0.",
          "Stevenage har 53% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Stevenage har 31% vinstprocent på bortaplan.",
          "Stevenages senaste form: DLLDD.",
          "Stevenage har hållit nollan i 11 matcher.",
          "39% av Stevenages matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 48% av Stevenages matcher."
        ]
      },
      {
        "id": "1dca3879-ed78-411d-8c52-57ceb9a425d9",
        "name": "Sevilla",
        "slug": "sevilla",
        "league": "La Liga",
        "country": "Spain",
        "logo_url": null,
        "matches_played": 556,
        "wins": 245,
        "draws": 139,
        "losses": 172,
        "goals_for": 801,
        "goals_against": 686,
        "xg_for": 55.07,
        "xg_against": 67.54,
        "clean_sheets": 185,
        "failed_to_score": 114,
        "home_win_rate": 55.2,
        "away_win_rate": 32.9,
        "over_25_rate": 48,
        "btts_rate": 53,
        "current_form": "DWLLLDWLDD",
        "ai_trend_analysis": null,
        "ai_strengths": null,
        "ai_weaknesses": null,
        "ai_updated_at": null,
        "created_at": "2026-02-06T09:48:41.213488+00:00",
        "updated_at": "2026-05-11T18:06:25.399229+00:00",
        "api_sports_id": null,
        "semanticFacts": [
          "Sevilla spelar i La Liga i Spain.",
          "Sevilla har vunnit 245 av 556 matcher denna säsong (44% vinstprocent).",
          "Sevilla gör i snitt 1.4 mål per match och släpper in 1.2.",
          "Sevilla har 55% vinstprocent på hemmaplan.",
          "Sevilla har 33% vinstprocent på bortaplan.",
          "Sevillas senaste form: DWLLL.",
          "Sevilla har hållit nollan i 185 matcher.",
          "48% av Sevillas matcher slutar med över 2.5 mål.",
          "Båda lagen gör mål i 53% av Sevillas matcher."
        ]
      }
    ],
    "matches": [
      {
        "id": "f64ab042-e2ad-482f-9be0-ecba6271bac8",
        "match_number": 1,
        "home_team": "Leeds",
        "away_team": "Manchester City",
        "odds_1": 5.6,
        "odds_x": 4.4,
        "odds_2": 1.62,
        "streck_1": 19,
        "streck_x": 19,
        "streck_2": 62,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 1: Leeds mot Manchester City.",
          "Odds: Hemmavinst 5.60, Oavgjort 4.40, Bortavinst 1.62.",
          "Spelfördelning: 19% tror på hemmavinst, 19% på oavgjort, 62% på bortavinst."
        ]
      },
      {
        "id": "33813a2b-bf32-4182-a0cf-af05002dd919",
        "match_number": 2,
        "home_team": "Liverpool",
        "away_team": "West Ham",
        "odds_1": 1.41,
        "odds_x": 5.5,
        "odds_2": 7.5,
        "streck_1": 74,
        "streck_x": 16,
        "streck_2": 10,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 2: Liverpool mot West Ham.",
          "Odds: Hemmavinst 1.41, Oavgjort 5.50, Bortavinst 7.50.",
          "Spelfördelning: 74% tror på hemmavinst, 16% på oavgjort, 10% på bortavinst.",
          "Bortavinst för West Ham är understreckad med värdeindex 1.33 - potentiellt värde."
        ]
      },
      {
        "id": "3099639a-865d-4d2e-ad43-a0ceada92745",
        "match_number": 3,
        "home_team": "Newcastle",
        "away_team": "Everton",
        "odds_1": 1.74,
        "odds_x": 4.2,
        "odds_2": 4.75,
        "streck_1": 58,
        "streck_x": 24,
        "streck_2": 18,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 3: Newcastle mot Everton.",
          "Odds: Hemmavinst 1.74, Oavgjort 4.20, Bortavinst 4.75.",
          "Spelfördelning: 58% tror på hemmavinst, 24% på oavgjort, 18% på bortavinst."
        ]
      },
      {
        "id": "284c77fa-3144-4aa9-a586-b2b0637ef117",
        "match_number": 4,
        "home_team": "Burnley",
        "away_team": "Brentford",
        "odds_1": 5,
        "odds_x": 4,
        "odds_2": 1.74,
        "streck_1": 25,
        "streck_x": 23,
        "streck_2": 52,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 4: Burnley mot Brentford.",
          "Odds: Hemmavinst 5.00, Oavgjort 4.00, Bortavinst 1.74.",
          "Spelfördelning: 25% tror på hemmavinst, 23% på oavgjort, 52% på bortavinst."
        ]
      },
      {
        "id": "861303c9-77a3-4506-a486-6e38dadec9e8",
        "match_number": 5,
        "home_team": "Charlton",
        "away_team": "Wrexham",
        "odds_1": 3,
        "odds_x": 3.35,
        "odds_2": 2.43,
        "streck_1": 27,
        "streck_x": 30,
        "streck_2": 43,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 5: Charlton mot Wrexham.",
          "Odds: Hemmavinst 3.00, Oavgjort 3.35, Bortavinst 2.43.",
          "Spelfördelning: 27% tror på hemmavinst, 30% på oavgjort, 43% på bortavinst.",
          "Hemmavinst för Charlton är understreckad med värdeindex 1.23 - potentiellt värde."
        ]
      },
      {
        "id": "853040c3-dcb1-4dc4-aabc-4b373d9373ed",
        "match_number": 6,
        "home_team": "Coventry",
        "away_team": "Stoke",
        "odds_1": 1.52,
        "odds_x": 4.5,
        "odds_2": 6.25,
        "streck_1": 74,
        "streck_x": 15,
        "streck_2": 11,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 6: Coventry mot Stoke.",
          "Odds: Hemmavinst 1.52, Oavgjort 4.50, Bortavinst 6.25.",
          "Spelfördelning: 74% tror på hemmavinst, 15% på oavgjort, 11% på bortavinst.",
          "Oavgjort i Coventry vs Stoke är understreckat med värdeindex 1.48 - potentiellt värde.",
          "Bortavinst för Stoke är understreckad med värdeindex 1.45 - potentiellt värde."
        ]
      },
      {
        "id": "8ac549e5-3539-4527-958b-063ee561bb92",
        "match_number": 7,
        "home_team": "Ipswich",
        "away_team": "Swansea",
        "odds_1": 1.65,
        "odds_x": 3.95,
        "odds_2": 5.5,
        "streck_1": 71,
        "streck_x": 17,
        "streck_2": 12,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 7: Ipswich mot Swansea.",
          "Odds: Hemmavinst 1.65, Oavgjort 3.95, Bortavinst 5.50.",
          "Spelfördelning: 71% tror på hemmavinst, 17% på oavgjort, 12% på bortavinst.",
          "Oavgjort i Ipswich vs Swansea är understreckat med värdeindex 1.49 - potentiellt värde.",
          "Bortavinst för Swansea är understreckad med värdeindex 1.52 - potentiellt värde."
        ]
      },
      {
        "id": "42400e2d-a583-41aa-a6df-77e3bf6e2d1b",
        "match_number": 8,
        "home_team": "Oxford",
        "away_team": "West Bromwich",
        "odds_1": 3.1,
        "odds_x": 3.25,
        "odds_2": 2.4,
        "streck_1": 35,
        "streck_x": 31,
        "streck_2": 34,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 8: Oxford mot West Bromwich.",
          "Odds: Hemmavinst 3.10, Oavgjort 3.25, Bortavinst 2.40.",
          "Spelfördelning: 35% tror på hemmavinst, 31% på oavgjort, 34% på bortavinst.",
          "Bortavinst för West Bromwich är understreckad med värdeindex 1.23 - potentiellt värde."
        ]
      },
      {
        "id": "79f1984c-75cb-418e-a82a-0e29b06ff282",
        "match_number": 9,
        "home_team": "Preston",
        "away_team": "Millwall",
        "odds_1": 3.25,
        "odds_x": 3.4,
        "odds_2": 2.28,
        "streck_1": 28,
        "streck_x": 30,
        "streck_2": 42,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 9: Preston mot Millwall.",
          "Odds: Hemmavinst 3.25, Oavgjort 3.40, Bortavinst 2.28.",
          "Spelfördelning: 28% tror på hemmavinst, 30% på oavgjort, 42% på bortavinst."
        ]
      },
      {
        "id": "6ec95953-2efe-4aff-a386-0a67c2d0d466",
        "match_number": 10,
        "home_team": "Queens Park Rangers",
        "away_team": "Sheffield U",
        "odds_1": 2.88,
        "odds_x": 3.55,
        "odds_2": 2.43,
        "streck_1": 40,
        "streck_x": 25,
        "streck_2": 35,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 10: Queens Park Rangers mot Sheffield U.",
          "Odds: Hemmavinst 2.88, Oavgjort 3.55, Bortavinst 2.43.",
          "Spelfördelning: 40% tror på hemmavinst, 25% på oavgjort, 35% på bortavinst."
        ]
      },
      {
        "id": "0b623e34-c21a-4722-a75d-2d3de6a7562b",
        "match_number": 11,
        "home_team": "Mansfield",
        "away_team": "Wimbledon",
        "odds_1": 2.07,
        "odds_x": 3.4,
        "odds_2": 3.5,
        "streck_1": 49,
        "streck_x": 27,
        "streck_2": 24,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 11: Mansfield mot Wimbledon.",
          "Odds: Hemmavinst 2.07, Oavgjort 3.40, Bortavinst 3.50.",
          "Spelfördelning: 49% tror på hemmavinst, 27% på oavgjort, 24% på bortavinst."
        ]
      },
      {
        "id": "9b4b68ac-e001-40eb-852e-46b4e334a54a",
        "match_number": 12,
        "home_team": "Reading",
        "away_team": "Bradford",
        "odds_1": 2.32,
        "odds_x": 3.4,
        "odds_2": 2.95,
        "streck_1": 49,
        "streck_x": 26,
        "streck_2": 25,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 12: Reading mot Bradford.",
          "Odds: Hemmavinst 2.32, Oavgjort 3.40, Bortavinst 2.95.",
          "Spelfördelning: 49% tror på hemmavinst, 26% på oavgjort, 25% på bortavinst.",
          "Bortavinst för Bradford är understreckad med värdeindex 1.36 - potentiellt värde."
        ]
      },
      {
        "id": "ffa628b0-f20c-4927-bc43-87a6370d3119",
        "match_number": 13,
        "home_team": "Stevenage",
        "away_team": "Stockport",
        "odds_1": 2.8,
        "odds_x": 3.1,
        "odds_2": 2.55,
        "streck_1": 41,
        "streck_x": 29,
        "streck_2": 30,
        "expert_analysis": null,
        "ai_consensus_1": null,
        "ai_consensus_x": null,
        "ai_consensus_2": null,
        "ai_confidence_score": null,
        "ai_key_factors": null,
        "ai_recommended_sign": null,
        "created_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "updated_at": "2026-02-27T10:02:25.766877+00:00",
        "expert_source": null,
        "expert_author": null,
        "source_url": null,
        "round_id": "362b8e58-9ef8-4b95-ab56-6df257e3c182",
        "semanticFacts": [
          "Match 13: Stevenage mot Stockport.",
          "Odds: Hemmavinst 2.80, Oavgjort 3.10, Bortavinst 2.55.",
          "Spelfördelning: 41% tror på hemmavinst, 29% på oavgjort, 30% på bortavinst.",
          "Bortavinst för Stockport är understreckad med värdeindex 1.31 - potentiellt värde."
        ]
      }
    ]
  },
  "meta": {
    "generatedAt": "2026-05-12T07:39:44.443Z",
    "teamsCount": 50,
    "matchesCount": 13,
    "formats": [
      "json",
      "text",
      "jsonld"
    ],
    "parameters": [
      "type=teams|matches|all",
      "team=<slug>",
      "league=<name>"
    ]
  }
}